środa, 12 listopada 2014

Świąteczny Kiermasz w Pałacu Prymasowskim

Redakcja magazynu Moje Mieszkanie serdecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 15 listopada 2014 roku w Pałacu Prymasowskim (Warszawa, ul. Senatorska 13/15). Na ponad 50 stoiskach swoje rękodzielnicze prace (wyroby z dziedziny dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz ozdób świątecznych i dekoracji okolicznościowych) zaprezentują osoby z prawdziwie twórczą pasją. Będzie można podziwiać i kupić m.in. ozdoby świąteczne, zabawki, biżuterię, ceramikę, dekoracje do domu (kapy, poduszki, drobne meble itp.) Czy można przepuścić taką okazję?


Organizowany przez miesięcznik Kiermasz Świąteczny odbędzie się już 15 listopada 2014 roku w Warszawie w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15, w godzinach 10:00 - 17:00. Już więc od wczesnego przedpołudnia będzie można z zachwytem buszować po licznych stoiskach z rękodzielniczymi wyrobami, kupować świąteczne prezenty, wymieniać doświadczenia i nawiązywać ciekawe kontakty z osobami o podobnych pasjach i zainteresowaniach.
W ramach Kiermaszu odbędą się także Warsztaty Foto dla wszystkich, którzy chcą doskonalić się w sztuce ustawiania kadrów i robienia zdjęć na swoje strony internetowe czy blogi. Warsztaty poprowadzą: stylistka Eliza Mrozińska i fotograf Mariusz Purta.
Na gości Kiermaszu Świątecznego oczekiwać będzie także cała Redakcja miesięcznika Moje Mieszkanie, otwarta na rozmowy i kontakt z Odwiedzającymi! Będzie można zasięgnąć porad dotyczących aranżacji wnętrz, podzielić się uwagami na temat pisma, pochwalić swoją pasją i poznać osobiście Redaktorów! Wieńczący wydarzenie reportaż wraz z fotorelacją z Kiermaszu opublikowany zostanie w kolejnym wydaniu miesięcznika Moje Mieszkanie! Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji bezpłatnego udziału w Świątecznym Kiermaszu i wyposaż swoje wnętrze w niezwykle oryginalne, niepowtarzalne i twórcze wnętrzarskie dekoracje świąteczne!

Zapraszam serdecznie! Będę również i ja ze swoimi świątecznymi pracami.

* opracowany tekst i reklama Świątecznego Kiermaszu są własnością "Mojego Mieszkania"

4 komentarze:

 1. Marzenko, dzięki za cynk i masz rację, takiej okazji nie można przepuścić. Muszę koniecznie przyjechać :)
  Pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj jak żałuje że do Warszawy tak daleko :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla nas Myszy to drugi kraniec Polski... Ale dla chcącego... :)

   Usuń