niedziela, 8 maja 2016

Kiermasz Wiosenny

Od Kiermaszu Wiosennego minęły już dwa tygodnie, ale dopiero teraz znalazłam chwilkę by coś napisać o tym wydarzeniu. Miesięcznik "Moje Mieszkanie" zaprosił mnie na wiosenny kiermasz rękodzieła, który odbył się 24 maja w Pałacu Prymasowskim. W tym roku gośćmi specjalnymi w Pałacu były bohaterki reportaży "Kobieta z Pasją" które ukazały się w 2015 roku. Na specjalnej  Gali otrzymały statuetki i prezenty od Redakcji. Kiermasz był okazją, by się spotkać, porozmawiać, wymienić uwagami i nowinkami z blogów. Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje, warsztaty i ciekawi ludzie. Można było nacieszyć oczy mnóstwem wiosennych drobiazgów, można było zakupić piękne przedmioty i biżuterię hand made do domu i dla siebie. 

  
 Tu ja  ze swoimi wiosennymi uszytkami... :) 

A ja miałam osobistą przyjemność poznać blogowe dziewczyny :), z którymi do tej pory spotykałam się w wirtualnym świecie... Jedną z nich jest Anita z http://nitkadesign.blogspot.com/. Anitko było mi bardzo miło Cię poznać!
Przelotnie wymieniłam kilka ciepłych słów z dziewczynami z Jaśminowego Zakątka, Śmietankowego domu, Sandrą z bloga Sandrynka i kilkoma innymi blogerkami, które tak jak ja zajmują się okazjonalnie i na co dzień rękodziełem.

7 komentarzy:

 1. Pinokio wymiata-zdecydowanie! :)
  Takie spotkania to fajne doświadczenie no i można poznać osobiście już znane nam wirtualnie kobitki-pozytywnie zakręcone na punkcie tego co robią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja tam byłam, miód i wino piłam...no może bez tego drugiego:-)
  Mnie również było bardzo miło Cię poznać i choć troszkę porozmawiać. Oby więcej takich spotkań w przyszłości:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że udało Ci się tam dotrzeć. U mnie skończyło się na chęciach... Może następnym razem się spotkamy. .. :) Pozdrawiam, Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetne uszytki, Pinokio rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję wyróżnienia, bo jest za co- talent masz niesamowity!!!

  OdpowiedzUsuń